Logo Edefter Kocaeli

Edefter Kocaeli, Defter Saklama ve Destek

Logo E-Defter için Saklama, destek ve eğitim hizmetleri sunmaktayız. Kocaeli'da Telefon Destek, Uzaktan Bağlantı Destek ve Yerinde Destek hizmeti ile çözüm getirmekteyiz.

Tüm ERP ve yazılımlarla entegre olabilen eLogo e-Defter uygulaması ile Yevmiye Defteri ve Defter-i Kebir belgelerinizi dijital ortamda oluşturun, Gelir İdaresi Başkanlığı’na kolayca ve hızlı bir şekilde gönderin ve eLogo güvencesi ile saklayarak dilediğiniz zaman görüntüleyin.

HIZLI TALEP FORMU

  • Logo Edefter Kocaeli
    Logo Edefter Kocaeli

Edefter Kocaeli

Edefter Destek, ile ilgili tüm sorularınızda ve yaşadığınız problemlerde teknik desteğimize anında ulaşabilir ve çözüme kavuşabilirsiniz.

 

E-logo ürünleri (E-fatura,E-arşiv,E-defter vb.) için Türkiye'nin her yerine destek ve Kocaeli 'da eğitim hizmetleri sunmaktayız.

 

Logo e-defter çözümü hakkında detaylı bilgi, teklif ve E-defter Destek almak için: (0216) 375 03 68

E-defter'i Kimler Kullanabilir?

Bilanço esasına göre defter tutan, gerçek ve tüzel kişiler e-Defter uygulamasından yararlanabilir.

Uygun Fiyatlar

Maliyetlerinizi azaltacak e-Defter uygulamasına çok uygun fiyatlarla adım atın. Onaylı e-Defter dosyalarınızın orijinal dosya büyüklüğü bazında yasal süre boyunca saklama hizmetinde her 1 Mb için 1 kontör harcayın.

Nasıl Kullanamaya Başlarım ?

Tüzel kişiler https://uyg.edefter.gov.tr/edefterbasvuru/ linkinden kendilerine ait mali mühürle, gerçek kişiler ise kendilerine ait mali mühür veya elektronik imza ile başvurularını online yapabilirler.Uyumlu Yazılım kısmını Logo E-defter 1.0 seçerek elogo altyapısını kullanabilirsiniz.

 

Logo eDefter hakkında detaylı bilgi, teklif almak ve E defter Destek için: (0216) 375 03 68

 

Logo Edefter , Edefter Kocaeli , Edefter destek izmir