Logo Edefter Gebze

Edefter Başvuru, Defter Saklama Hizmetleri GebzeLogo E-defter Gebze, Tüm ERP ve yazılımlarla entegre olabilen eLogo eDefter uygulaması ile Yevmiye Defteri ve Defter-i Kebir belgelerinizi dijital ortamda oluşturun, Gelir İdaresi Başkanlığı’na kolayca ve hızlı bir şekilde gönderin ve eLogo güvencesi ile saklayarak dilediğiniz zaman görüntüleyin.


Dijital dönüşüm ortağınız eLogo altyapısı ile aklınıza takılan her soruyu hızla cevap almak ve size uygun çözümü bulmak için Gebze logo bayisi olarak hizmet vermekteyiz.


  • Logo Edefter Gebze
    Logo Edefter Gebze

Edefter Gebze Bayii - Logo Edefter Gebze

e-Defter, kanunen tutulması zorunlu olan yevmiye defteri ve kebir(büyük) defterin elektronik ortamda hazırlanarak mali mühür ile imzalandıktan sonra beratlarının Gelir İdaresi Başkanlığı’na verildiği sistemdir. e-Defter ile defterlerinizi daha hızlı ve güvenli bir şekilde hazırlayıp beyan edebilirsiniz.


E-defter'i Kimler Kullanabilir?

Bilanço esasına göre defter tutan, gerçek ve tüzel kişiler e-Defter uygulamasından yararlanabilir.

Cirosu 10 milyonun üzerinde olan şirketlerin e-Deftere geçmesi zorunludur.

İsteğe bağlı olarak da e-Defter’e geçiş yapılabilir. İsteğe bağlı geçiş yapacak şirketler için e-Fatura kullanıcısı olma zorunluluğu bulunmamaktadır.Tüzel şirketler gibi şahıs şirketleri de e-Defter’e geçiş yapabilirler.

Uygun Fiyatlar

Maliyetlerinizi azaltacak e-Defter uygulamasına çok uygun fiyatlarla adım atın. Onaylı e-Defter dosyalarınızın orijinal dosya büyüklüğü bazında yasal süre boyunca saklama hizmetinde her 1 Mb için 1 kontör harcayın.

Elogo Edefter hizmeti

logo edefter hizmetini kullanmak isterseniz yada destek almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Kullanamaya Başlarım ?

Tüzel kişiler https://uyg.edefter.gov.tr/edefterbasvuru/ linkinden kendilerine ait mali mühürle, gerçek kişiler ise kendilerine ait mali mühür veya elektronik imza ile başvurularını online yapabilirler.Uyumlu Yazılım kısmını Logo E-defter 1.0 seçerek elogo altyapısını kullanabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Özel Entegratör

Türkiye'nin en çok tercih edilen özel entegratörü eLogo’yla Dijital Dönüşüme Ayak Uydurun!

Logo İş Ortağından Daha fazla bilgi alın: 444 43 19

 

Logo e-Defter hakkında detaylı bilgi almak ve fiyatlar için bizi arayınız: 444 43 19

 

eLogo Edefter , Edefter Gebze , Logo e defter fiyat