LOGO E-FATURA

Kampanyalı Ürün - Logo E fatura Entegratörü

 

Logo Efatura ile Kağıt Faturalardan Kurtulun, Tüm Maliyetlerinizi Azaltın. Ürünler ve Dijital Dönüşüm Süreci Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Hemen Formu Doldurun!


TALEP FORMU

 • Detaylı Bilgi için Bizimle İrtibata Geçiniz:
 • logo e-fatura telefon
  logo e-fatura iletişim

E-FATURA NEDİR

Standardı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenmiş, değerli kâğıda basılı faturanın karşılığı bütün bütün bilgileri içeren ve aynı hukuki niteliklere sahip olan belgedir. E-Fatura, alıcı ile satıcı arasında zaman ve maliyet tasarrufunu kusursuz sağlayan, güvenli ve sağlıklı işleyişin teminatıdır.

E-fatura Ücreti - E-fatura Entegratör Firması

Dijital dönüşümle geleceği yakalayın, Elogo entegratör çözümlerini sektörde lider firmalar tercih ediyor.Türkiye'nin en çok tercih edilen dijital dönüşüm çözüm ortağı eLogo’nun tüm yazılımlarla entegre olabilen altyapısı, uzman kadrosu ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile dijital dönüşüm süreçlerinizi kolaylaştırın.

 

Logo E-fatura , E-arşiv, E-defter, E-mutabakat, E-irsaliye Geçiş Şartları, Geçiş Süreci Hakkında Bilgiler ve Geçiş Limiti Zorunluluğu hakkında bilgiler bulabilirsiniz. E-logo ürünleri (E-fatura, E-arşiv, E-defter vb.) için Türkiye'nin her yerine Entegrasyon İşlemleri, Kurulum, destek ve eğitim hizmetleri sunmaktayız.

 

Logo E-fatura Danışma Hattı: 444 43 19

e-Fatura Uygulaması Özel Entegrasyon Kılavuzu

Özel Entegrasyon Yöntemi Elektronik Başvurusu TÜBİTAK-KamuSM tarafından mali mühür sertifikası üretilen ve şifreleri teslim edilen mükelleflerden özel entegratör aracılığıyla e-Fatura uygulamasını kullanmak isteyen mükelleflerin kılavuzun “ElektronikFaturaBaşvuru Formunun Doldurulması” başlığında anlatıldığı şekilde e-Fatura başvurusunu yaparken Yararlanma Yöntemleri alanından Özel Entegrasyon yöntemini seçmesi gerekmektedir.


Mükellef, Başkanlıktan özel entegrasyon izni almış ELOGO'ya başvuru yaparak uygulamaya dâhil olabilir. Başkanlıktan özel entegrasyon izni alan kurumlar www.efatura.gov.trinternet adresinde yayınlanmaktadır.e-Fatura uygulaması kapsamında fatura oluşturma, gönderme ve alma işlemlerini özel entegratör aracılığıyla gerçekleştirmek isteyen mükelleflerin kullanıcı hesapları özel entegratör tarafından tanımlanana kadar aktive edilmeyecektir.


Yapılan yasal düzenlemeler ile kendilerine belli bir tarihe kadar uygulamaya geçme zorunluluğu getirilen mükelleflerden, bu tarihe kadar e-fatura hesapları özel entegratörce aktif edilmeyenlerin, GİB portal hesapları Başkanlık tarafından aktif edilecektir. Elogo Efatura işlemleriniz için bizi arayabilirsiniz. Yetkili bayi olarka hizmet vermekteyiz. Kontür yükleme işlemlerinide yapmaktayız.

e-Fatura Uygulamasından yararlanan kullanıcılar;

 • Sistemde kayıtlı kullanıcılara e-Fatura gönderebilir,
 • Sistemde kayııtlı kullanıcılardan e-Fatura alabilir,
 • Gönderilen veya alınan e-Faturalarını bilgisayarlarına indirerek elektronik ortamda muhafaza ve istendiğinde ibraz edebilirler.
 • Yılın En İyi E-fatura, E-arşiv Fatura ve E-defter Entegratörü E-logo

   

  en iyi efatura entegratörü

  e-fatura Entegratörü E-logo

  Logo Efatura Bayi olarak sizlere E-fatura destek, danışmanlık, eğitim ve E-logo kontür hizmetleri sunmaktayız. Uzman ekibime takıldığınız yerde sorarak hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. efatura destek hizmetlerimizi birden farklı şekilde kullanabilirsiniz.

  e-Fatura'yı Kimler Kullanabilir?

  Ticari firma olarak Anonim, Limited, Gerçek ve Şahıs şirketi statüsünde bulunan mükellefler e-fatura uygulamasından yararlanabilir.

  E-Fatura uygulamasının avantajları nelerdir?

  • Faturalar elektronik ortama taşındığı için kağıt, baskı, posta ve arşivleme maliyetleri ortadan kalkar.
  • Faturalama ve muhasebe süreçlerinde hız artar, zamandan tasarruf sağlanır ve ticareti hızlanır.
  • Faturalar güvenilir bir şekilde elektronik ortamda saklanır, odalar dolusu klasörlenmiş arşivler ve saklama masrafları tarih olur.
  • Elektronik ortamdaki anlık ve otomatik veri kaydı ile hata oranı azalır.
  • Evraklarınız, faturalarınız kaybolmaz, gerektiğinde eski evraklara, faturalara saniyeler içerisinde ulaşılır. Kağıt kullanımı en düşük seviyeye indiği için her yıl yüzbinlerce ağacın kesilmesi engellenir.

  İş süreçlerinize ve mevcut yazılımlara kolayca entegre edin. Hızlı ve Verimli Faturalama ve muhasebe süreçlerinizi hızlandırarak zaman kazanın. Sınırsız Yetkilendirme Sınırsız sayıda kullanıcının yetkilendirilmesine izin veren yapısı sayesinde kullanıcı yönetimini kolaylıkla yapın.

  Neden eLogo'yu tercih etmeliyim?

  Mevcut yazılımınız ne olursa olsun, eLogo, e-Fatura uygulamalarını hızlı ve güvenli bir biçimde kullanmanızı sağlar. İhtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirilen e-Fatura çözümlerinden, firmanıza en uygun olanı seçip, kullandığınız kadar ödersiniz.

  E-FATURA KULLANMALIMIYIM?

  Kurumunuz 421 sıra numaralı VUK Genel Tebliği kapsamında e-Fatura kullanması mecbur mükellef listesinde yer almıştır. Kullanmalısınız.

  Kâğıt fatura kullanımından ötürü oluşan operasyon maliyetinden tasarruf etmek istiyorsunuz. Kullanmalısınız.

  Kurum olarak size benzeyen işletmelerle elektronik veri alışverişine ihtiyaç duyuyorsunuz. Kullanmalısınız.

   

  KİMLER ZORUNLULUK KAPSAMINDA

   

  Eğer “Madeni Yağ Lisansı” sahipseniz, sizin için zorunlu.

  5015 sayılı Petrol Piyasası Kanunu kapsamında Madeni Yağ Lisansı’na sahip mükellefler. Eğer tütün ve tütün ürünleri üretiyorsanız ve ithal ediyorsanız; kolalı gazoz ve alkollü içecek ürünlerini üretiyor ve ithal ediyorsanız sizin için zorunlu.

  4760 sayılı Özel Tüketim Kanunu’na ekli, “III” sayılı listedeki malları imal, inşa ve ithal eden mükellefler.

  Eğer sözü geçen listelerde yer alan mükelleflerden 2011 yılında mal aldıysanız ve “Tebliğ”de belirtilen brüt satış hasılatına sahipseniz, sizin için de zorunlu.

   

  E-FATURA NASIL İŞLENİR

   

  Siz faturayı gönderdikten sonra her işlem muntazam yapılır:

  Fatura oluşturma, gönderme, uygulama yanıtı alınması, kayıtlara işlenmesi ve gönderimi.

   

  Logo Efatura - logo e fatura - efatura destek istanbul - edefter başvuru - efatura geçiş şartları 2019 - efatura geçme zorunluluğu