logo lem paketi

LOGO LEM

Kampanyalı Ürün...

Logo Start, Go Plus ve GO3 muhasebe programı, Bordro Plus, Logo Tiger Plus, Logo Tiger Enterprise ERP Programları ve diğer tüm Logo programları için bakım anlaşmalı destek ve lem hizmetimiz bulunmaktadır.

 

TALEP FORMU

 

  • Kampanyamızdan Faydalanmak İçin Lütfen Bizim ile İrtibata Geçiniz...
  • lem paketi
    lem paketi

LEM (LOGO Enterprise Membership)

LEM, LOGO kullanıcılarına güncel yasal mevzuata tam uyum ve yeni geliştirilen tüm standart özelliklerden ücretsiz olarak yararlanmayı garanti altına alan bir üyelik sistemidir.


Logo Lem Ücreti hakkında bilgi almak, lisans sürenizin geçerliğini öğrenmek ve lisans yenilemek için hemen arayın: 444 43 19 yada teklif almak isterseniz info@alpbilge.com.tr adresine mail gönderiniz.


LEM sadece Logo Go3, GO Plus, Start , Mali Müşavir Plus, Tiger 3, Tiger Plus, Tiger Enterprise, Bordro Plus ve IK ürün kullanıcılarının yararlanabileceği ayrıcalıklı bir hizmet anlaşmasıdır. Bu ürünleri Lisanslama Modeli ile satın alan LOGO kullanıcıları 1 yıllık LEM anlaşmasına ücretsiz olarak sahip olurlar.


LEM, LOGO ile kurumsal işbirliğinizi stratejik bir platformda devam ettirmek ve sisteminizin sağlıklı biçimde çalışmasını güvence altına almak için önemli bir avantajdır.

lem Sayesinde

logo lem ücreti,logo lem yenileme,lisans bakım ücreti

KULLANDIKÇA ÖDE MODELİ

Kullandıkça Öde Modeli, yıllık yenilemeler şeklindedir. LOGO kullanıcısı, bu model ile o ürünün 1 yıllık kullanım hakkına sahip olur. Herhangi bir süre taahhüt zorunluluğu yoktur. Kullandıkça Öde Modeli yalnızca GO Plus, Start, Mali Müşavir Plus ve Bordro Plus ürünlerinde uygulanmaktadır.

Kullandıkça Öde Modeli, kullanıcılara ayrıca bir anlaşmaya gerek kalmadan devamlı güncel bir yazılımı kullanma imkanı verirken sahip olma maliyetlerini de zamana yayma olanağını sağlar.

Diğer Lem Yazıları

Logo lem , Logo Lem Bedeli , Logo Lem Nedir , Logo Lem Yenileme, Logo Lem Paketi , Logo Lem Kampanyası , Logo Lem Ücreti