Logo Bakım Anlaşması - Bakım Sözleşmesi

Logo Bakım Anlaşması Yapın Sınırsız Destek Alın! - Yıllık Bakım Sözleşmesi


Aylık veya Yıllık Logo Bakım Anlaşması yaptırarak Teknik destek ve uzaktan destek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ay içerisinde dilediğinizce arama yaparak sorunların çözüme kavuşturabilirsiniz.

TALEP FORMU

 

  • Logo Yetkili Bayi İletişim:
  • logo destek hattı
    logo destek hattı

Logo Bakım Anlaşması Nedir?

Logo Bakım Anlaşması hizmeti anlaşması yaparak teknik servis ve telefon destek hizmetlerimizden faydalabilirsiniz. Ekibimizin yapacağı analiz çalışması ile firmanız için uygun Hizmet şekilleri tespit edilebileceği gibi, aylık veya yıllık hizmet bedelimizi ödeyerek bilgisayar, sunucu teknik problemleri, telefon ile uzaktan logo destek hizmetlerimizden faydalabilirsiniz.

Hangi Programlar için Destek Vermektesiniz?

Logo Yazılım ürünleri: Logo Start, Start 3, Go Plus, Tiger Plus, Tiger 3, Go3, Bordro Plus, Lks2, Tiger enterprise gibi ürünlere destek, eğitim, danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Logo Bakım Anlaşması Ne Kadar ?

Bakım anlaşması kullanılan ürünlere, kullanıcı sayılarına ve modüllere göre değişiklik gösterebilmektedir en doğru fiyat çalışması için bizimle iletişime geçerek aylık/yıllık fiyat teklifi alabilirsiniz.


Telefonla ve Uzaktan Destek Hizmeti


Logo Programlarınızda karşılaştığınız sorunlar, teknik hatalar Logo Destek Uzmanlarımız tarafından telefonda yanıt bulur.Bilgisayarınıza /Sunucunuza bağlantı kurularak sorunlarınız çözülür.

 

Acil Yerinde Teknik Servis Hizmetleri


Müşteride veri kurtarma, yeniden kurulum, program açılmaması, donma ve bilgisayar teknik donanımsal problemleri gün içinde acil müdahale gerektiren hizmetleri kapsar.Uzaktan bağlantı sağlanarak giderilmeyen problemlerde ofisinize gelerek çözüm üretmekteyiz.Bütün hizmetlerimiz; Sözleşmeli müşterilerimize Ücretsiz olarak sunulmaktadır…


Alp Bilge Yazılım'dan Hemen Teklif Almak İçin:

Logo Yetkili İş Ortağı: Alp Bilge


Telefon: 444 43 19 / 0216 375 0368

E-mail: info@alpbilge.com.tr

 

logo destek - logo destek firmaları - logo bakım sözleşmesi - logo destek istanbul