Logo Tiger Plus

Tiger Plus Destek, Sürüm Yükseltme, Lisans Yenileme, Eğitim Hizmetleri

Tiger Plus Kullanıcıları için profesyonel ve kurumsal destek hizmeti sağlamaktayız. Logo Yetkili çözüm ortağı olarak Satış, Eğitim ve Danışmanlık hizmetleride vermekteyiz.

 

TALEP FORMU

  • Tiger Plus Destek, Eğitim ve Danışmanlık;
  • logo tiger plus telefon
    logo tiger plus mail

Logo Tiger Plus Eğitim, Destek ve Danışmanlık Hizmetleri

Logo Tiger Plus Destek, Eğitim, Danışmanlık, Satış ve Teknik Servis hizmetleri vermekteyiz.Logo Tiger Plus satışımız bulunmamaktadır. Yeni sürümü olan Logo Tiger 3 ürününe indirimli fiyatlarla geçiş yapmak isterseniz bize ulaşınız.


• İşletmelerin kurumsal ve operasyonel stratejilerini destekleyen,

• İşletme ile tam uyum sağlayan,

• İç ve dış pazarda rekabet üstünlüğü getiren,

• Büyüme sürecini tam olarak destekleyen, bir ERP çözümüdür.


MODÜLLER

 

Malzeme Yönetimi Satınalma Yönetimi Satış Yönetimi (Kampanya) Finans Yönetimi Genel Muhasebe Duran Varlık Yönetimi Seri-lot, Stok Yeri Takibi Enflasyon Muhasebesi Ek Vergi (ÖTV, ÖİV) Talep Yönetimi Yönetici Konsolu Teminat Yönetimi Görev Zamanlayıcı İş Akışı Proje Takibi Webmaster Pratik Tablo ve Pivot Raporları Rapor Üretici ve Arayüz Uyarlama


SEKTÖRLER

 

Logo Tiger PLUS programı işletmenin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


ÖZELLİKLER

 

51 Kullanıcıya kadar arttırılabilir. 50 Firma için sınırsız dönem açılabilmektedir. Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Alınan eğitimler sonrası kullanımı kolaydır. Ticari - Muhasebe - Sabit Kıymet - Üretim modüllerine sahiptir. Her türlü işletmenin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. TL'nin yanında istenilen dövizde işlem yapılabilmektedir. Tüm yazıcılar için standart raporlar hazır olarak gelmektedir. Değişen kanunlara göre sürekli güncellenmektedir. Anlık değişen yönetici konsolu ile raporlar heran elinizin altındadır.