Efatura Destek Hattı - Efatura Diyalogo

Efatura Destek Hattı, Eğitim & Kontür

Logo E-logo ürünleri (E-fatura,E-arşiv,E-defter vb.) için destek, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktayız. Alp Bilge Yazılım olarak Logo E-fatura Desteği hizmeti vermekteyiz. Efatura diyalogo platformu ve diğer logo çözümleri için Telefon Destek, Uzaktan Bağlantı Destek ve Yerinde Destek hizmeti ile çözüm getirmekteyiz.

HIZLI DESTEK TALEBİ

  • Efatura Destek Hattı
    Efatura Destek Hattı

Efatura Destek Hattı

Efatura Destek, ile ilgili tüm sorularınızda ve yaşadığınız problemlerde teknik desteğimize bağlanarak anında ulaşabilir ve çözüme kavuşabilirsiniz.

 

E-logo ürünleri (E-fatura,E-arşiv,E-defter vb.) için Türkiye'nin her yerine destek ve istanbul 'da eğitim hizmetleri sunmaktayız.

 

Logo E-fatura Destek Hattı: (0216) 375 03 68

Türkiye'nin Her Yerinden Arayabilirsiniz: 444 43 19

 

en iyi efatura entegratörü

E-fatura Telefon ile Destek

Logo e-fatura işlemleriniz içinden çıkılmaz bir hal aldığında Efatura Destek Hattı ekibimizi arayarak telefon ile destek ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Efatura Uzaktan Bağlantı ile Destek

Sadece telefon görüşmesi ile çözüme kavuşmadığı noktalarda Efatura Destek ekibimiz uzaktan bağlantı kullanarak bilgisayarınıza müdahale sağlayarak işleminizi yapmaktadır.

E fatura Yerinde Destek ve Eğitim

İhtiyaç duymanız dahilinde Logo Servisimizden randevu alarak ofisinizde, işletmenizde destek ve eğitim hizmeti alabilirsiniz. Logo Eğitimleri ve Destek işlemlerimiz saatlik olarak ücretlendirilmektedir.

e-fatura Entegratörü E-logo: Efatura Diyalogo

Logo Efatura Bayi olarak sizlere E-fatura destek, danışmanlık, eğitim ve E-logo kontür hizmetleri sunmaktayız. Uzman ekibime takıldığınız yerde sorarak hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. efatura destek hizmetlerimizi birden farklı şekilde kullanabilirsiniz.

E-fatura Nedir?

E-Fatura, veri format ve standardı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen ve elektronik belge biçiminde düzenlenen, VUK gereği bir faturada yer alması gereken bilgilerin içerisinde yer aldığı, satıcı ve alıcı arasında dolaşımını güvenli ve sağlıklı bir biçimde sağlamak amacıyla Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından oluşturulan uygulamadır.

e-Fatura'yı Kimler Kullanabilir?

Ticari firma olarak Anonim, Limited, Gerçek ve Şahıs şirketi statüsünde bulunan mükellefler e-fatura uygulamasından yararlanabilir.

E-Fatura uygulamasının avantajları nelerdir?

  • Faturalar elektronik ortama taşındığı için kağıt, baskı, posta ve arşivleme maliyetleri ortadan kalkar.
  • Faturalama ve muhasebe süreçlerinde hız artar, zamandan tasarruf sağlanır ve ticareti hızlanır.
  • Faturalar güvenilir bir şekilde elektronik ortamda saklanır, odalar dolusu klasörlenmiş arşivler ve saklama masrafları tarih olur.
  • Elektronik ortamdaki anlık ve otomatik veri kaydı ile hata oranı azalır.
  • Evraklarınız, faturalarınız kaybolmaz, gerektiğinde eski evraklara, faturalara saniyeler içerisinde ulaşılır. Kağıt kullanımı en düşük seviyeye indiği için her yıl yüzbinlerce ağacın kesilmesi engellenir.

 

Uygun Fiyat

Maliyetlerinizi azaltacak e-Fatura uygulamasına uygun fiyatlarla adım atın, her bir e-Fatura için saklama hizmeti de dahil sadece 1 kontör harcayın.

Düşük Maliyet

Kağıt, baskı, arşivleme, iş gücü ve dağıtım maliyetlerinde tasarruf sağlayın.

Güvenli

Elektronik ortamda güvenli bir şekilde saklanan faturalarınıza gerektiğinde hızla ulaşın.

Çevre Dostu

Kağıt kullanımını azaltın her yıl yüzbinlerce ağacı kurtarın.

Kolay Entegrasyon

İş süreçlerinize ve mevcut yazılımlara kolayca entegre edin. Hızlı ve Verimli Faturalama ve muhasebe süreçlerinizi hızlandırarak zaman kazanın. Sınırsız Yetkilendirme Sınırsız sayıda kullanıcının yetkilendirilmesine izin veren yapısı sayesinde kullanıcı yönetimini kolaylıkla yapın.

Neden eLogo'yu tercih etmeliyim?

Mevcut yazılımınız ne olursa olsun, eLogo, e-Fatura uygulamalarını hızlı ve güvenli bir biçimde kullanmanızı sağlar. İhtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirilen e-Fatura çözümlerinden, firmanıza en uygun olanı seçip, kullandığınız kadar ödersiniz.

logo efatura , Efatura Destek Hattı , Efatura istanbul