EFatura Tuzla, Kontur, Bayi, Destek, Kontür

E-fatura Tuzla Bayi, Destek, Tuzla E fatura

Logo E-fatura Bayi: Alp Bilge Yazılım olarak Logo Desteği hizmeti vermekteyiz. Kurulum, Hata, Sorunları; Telefon, Uzaktan Bağlantı ve Yerinde Destek hizmeti ile çözüm getirmekteyiz.

HIZLI SERVİS TALEBİ

Logo Yetkili Bayi

  • efatura Tuzla
    efatura Tuzla

E-fatura Destek Tuzla

e-Fatura ile ilgili tüm sorularınızda veya problem yaşadığınız konularda teknik desteğimize anında ulaşabilir ve çözüme kavuşabilirsiniz.

Türkiye'nin Her Yerinden Arayabilirsiniz: 444 43 19

 

en iyi e fatura entegratör

E-fatura Bayi Tuzla

Logo E-fatura Bayi olarak sizlere E-fatura eğitim, danışmanlık, destek, kontür hizmetleri sunmaktayız.

E-fatura Nedir?

E-Fatura, veri format ve standardı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen ve elektronik belge biçiminde düzenlenen, VUK gereği bir faturada yer alması gereken bilgilerin içerisinde yer aldığı, satıcı ve alıcı arasında dolaşımını güvenli ve sağlıklı bir biçimde sağlamak amacıyla Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından oluşturulan uygulamadır.

e-Fatura'yı Kimler Kullanabilir?

Ticari firma olarak Anonim, Limited, Gerçek ve Şahıs şirketi statüsünde bulunan mükellefler e-fatura uygulamasından yararlanabilir.

E-Fatura uygulamasının avantajları nelerdir?

  • Faturalar elektronik ortama taşındığı için kağıt, baskı, posta ve arşivleme maliyetleri ortadan kalkar.
  • Faturalama ve muhasebe süreçlerinde hız artar, zamandan tasarruf sağlanır ve ticareti hızlanır.
  • Faturalar güvenilir bir şekilde elektronik ortamda saklanır, odalar dolusu klasörlenmiş arşivler ve saklama masrafları tarih olur.
  • Elektronik ortamdaki anlık ve otomatik veri kaydı ile hata oranı azalır.
  • Evraklarınız, faturalarınız kaybolmaz, gerektiğinde eski evraklara, faturalara saniyeler içerisinde ulaşılır. Kağıt kullanımı en düşük seviyeye indiği için her yıl yüzbinlerce ağacın kesilmesi engellenir.

 

Uygun Fiyat

Maliyetlerinizi azaltacak e-Fatura uygulamasına uygun fiyatlarla adım atın, her bir e-Fatura için saklama hizmeti de dahil sadece 1 kontör harcayın.

Düşük Maliyet

Kağıt, baskı, arşivleme, iş gücü ve dağıtım maliyetlerinde tasarruf sağlayın.

Güvenli

Elektronik ortamda güvenli bir şekilde saklanan faturalarınıza gerektiğinde hızla ulaşın.

Çevre Dostu

Kağıt kullanımını azaltın her yıl yüzbinlerce ağacı kurtarın.

Kolay Entegrasyon

İş süreçlerinize ve mevcut yazılımlara kolayca entegre edin. Hızlı ve Verimli Faturalama ve muhasebe süreçlerinizi hızlandırarak zaman kazanın. Sınırsız Yetkilendirme Sınırsız sayıda kullanıcının yetkilendirilmesine izin veren yapısı sayesinde kullanıcı yönetimini kolaylıkla yapın.

Neden eLogo'yu tercih etmeliyim?

Mevcut yazılımınız ne olursa olsun, eLogo, e-Fatura uygulamalarını hızlı ve güvenli bir biçimde kullanmanızı sağlar. İhtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirilen e-Fatura çözümlerinden, firmanıza en uygun olanı seçip, kullandığınız kadar ödersiniz.

 

e-fatura Tuzla , Efatura destek Tuzla , Tuzla efatura bayi