LOGO LEM NEDİR

Logo Lem Nedir, Logo Lem Paketi

Logo Enterprise Membership kısaca Logo Lem Nedir ; Logo ürünlerinin güncel tutulması, güncel mevzuata ve müşteri taleplerine uygun olarak çıkan yeni versiyonlar, güncellemelerden yararlanmanızı sağlayan ayrıcalıktır. Logo Yetkili Bayi: Alp Bilge olarak Logo Lem Satışı, Kurulum, Teknik Destek, Güncelleme ve Logo Lem Paketi çözümleri sunmaktayız.

Logo Satış Ortağı: 444 43 19

  • Logo Lem Nedir
    Logo Lem Nedir

Logo Lem Nedir

Logo Enterprise Membership kısaca Logo Lem Nedir ; Logo yazılım ürünlerinin güncel tutulması için Logo tarafından güncel mevzuata ve müşteri taleplerine uygun olarak çıkan yeni versiyonların, güncellemlerin müşteri tarafından faydalanabilmesi için satın alınması gereken yazılım güvence bedelidir.

Logo Lem Fiyatı

Logo Lem Kampanyası hakkında bilgi ve fiyat almak için bizimle irtibata geçiniz. Logo Lem Bedeli kullanılan ana paket ve ek modüllere göre farklılık gösterir. Yıllık olarak yenilenmektedir.

LEM (LOGO Enterprise Membership)

LEM, LOGO kullanıcılarına güncel yasal mevzuata tam uyum ve yeni geliştirilen tüm standart özelliklerden ücretsiz olarak yararlanmayı garanti altına alan bir üyelik sistemidir

LEM GO Plus, Go3, Tiger 3, Start, Mali Müşavir Plus, Tiger Plus, Tiger Enterprise, Bordro Plus ve IK ürün kullanıcılarının yararlanabileceği ayrıcalıklı bir hizmet anlaşmasıdır. Bu ürünleri Lisanslama Modeli ile satın alan LOGO kullanıcıları 1 yıllık LEM anlaşmasına ücretsiz olarak sahip olurlar.

Logo Lem Avantajları

LEM, LOGO ile kurumsal işbirliğinizi stratejik bir platformda devam ettirmek ve sisteminizin sağlıklı biçimde çalışmasını güvence altına almak için önemli bir avantajdır.

Lem Hakkında Bilgi ve Satın Almak İçin;

Lem paketi satın almak, yenilemek ve daha fazla bilgi almak isterseniz; 444 43 19 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Bakım Anlaşması

Aylık Bakım anlaşması yaparak işletmenizdeki bilgisayar ve sunucularız için teknik servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Diğer Yazılar

Logo lem , Logo Lem Bedeli , Logo Lem Nedir , Logo Lem Yenileme, Logo Lem Paketi , Logo Lem Kampanyası , Logo Lem Ücreti