Logo Tiger 3 Enterprise

Büyük Ölçekli Firmalar İçin: Logo Tiger 3 Enterprise


Logo Tiger 3 Enterprise Yetkili Bayi olarak Satış, Destek, Eğitim, Teknik Servis, Danışmanlık hizmetleri Vermekteyiz.

Logo Tiger 3 Enterprise Satış, Destek, Eğitim, Danışmanlık Hizmetleri


Logo Erp İstanbul
Logo Erp Programı İstanbul

Logo Tiger 3 Enterprise Yetkili Bayi olarak Destek, Enterprise Eğitimi, Tiger 3 Enterprise Servisi, Uygulama Danışmanlığı, Telefon Destek, Yerinde Destek, Lisans Yenileme, Uzak Bağlantı Desteği gibi Vermekteyiz.


Logo Tiger 3 Enterprise


Orta ve büyük ölçekli işletmelerin Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) ihtiyaçlarına karşılamak üzere geliştirilen Logo Tiger 3 Enterprise Erp Çözümleri, gerek kendik içindeki gelişmiş fonksiyonellik gerekse app-in-app teknolojisi sayesinde eklenebilen yeni fonksiyonlarla uçtan uca bir ERP deneyimi sunar.

Etkin dış ticaret sistemleri

İthalat ve ihracat işlemlerinde verimlilik sağlayan Logo Tiger 3 Enterprise, işlemlerin yasal yükümlülüklere daha uygun şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Tüm yükümlülükler muhasebe, finans, satın alma, satış ve dağıtım gibi diğer süreçlerle uyumlu ve entegre olarak Dış Ticaret modülünden takip edilebiliyor.

Her işletmenin ihtiyacına uygun fonksiyonlar

Logo Tiger 3 Enterprise, standart modüllerin yanı sıra, işletmelerin tam da ihtiyaç duydukları özelliklere sahip bir fonksiyon kümesi oluşturabilmesi için Logo ve Logo Çözüm Ortakları tarafından geliştirilen app ve widget'larla zenginleştirilebiliyor.

Logo Tiger 3 Enterprise ürününde üretim modülü var mı?

Logo Tiger 3 Enterprise'da Hızlı Üretim ve İleri Seviye Üretim modülleri bulunmaktadır. Hızlı Üretim modülü; işletmelerin üretimdeki giriş, sarf ve fire işlemlerinin, üretim sonucu oluşan malzeme durum değişikliklerinin hızlı ve pratik olarak takip edilmesini sağlar. Bu modül ile Hızlı üretim ve Takım Boz işlemleri yapılmaktadır. İleri Seviye Üretim modülüyle ise detaylı ürün reçeteleri tanımlayabilme, mühendislik değişiklikleri ve revizyon işlemleri, rotasız reçete tanımlama, fason reçete tanımlama, iş istasyonları, çalışanlar ve vardiyalar, üretim emri takibi, fason üretim takibi, planlanan, gerçekleşen ve ayrıştırılmış üretim emirleri maliyetleri hesaplama, makine saati, işçilik saati veya miktara göre maliyet muhasebesi hesaplama işlemleri gibi detaylı üretim takibi yapılabilmektedir.

Üretimde işçilik ve genel giderler mamule yüklenebilir mi?

Evet, Maliyet Muhasebesi modülü ile makine saati, işçilik saati veya miktara göre maliyet muhasebesi hesaplama işlemleri gibi detaylı üretim bilgileri yüklenir.

e-İrsaliye, e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter gibi e-Çözümlere de ihtiyacım var. Kullanabilir miyim?

Logo Tiger 3 Enterprise çözümü Logo e-Çözümler ile entegre çalışır.

Daha fazla bilgiye broşürden ulaşabilir yada bizi arayarak bilgi alabilirsiniz:

0216 375 03 68

Logo Tiger 3 Enterprise Hizmetlerimiz

  • Logo Yazılım Satış
  • Logo Destek
  • Teknik Destek
  • Telefon Destek
  • Yerinde Destek
  • Kullanıcı Eğitimi
  • Logo Danışmanlık
  • Uygulama Danışmanlığı
  • Özel Proje Danışmanlığı
  • Bilgisayar Teknik Servis