Logo Lem Fiyatları

Logo Lem Fiyatları, Lem Nedir?, Satın Al

Logo Yetkili Bayi: Alp Bilge Yazılım olarak Logo Lem Yenileme, Satın Alma, Teknik Destek, Güncelleme ve Logo Lem Paketi çözümleri sunmaktadır.

HIZLI TALEP FORMU

Logo Çözüm Ortağı: 444 43 19

  • Logo Lem Fiyatları
    Logo Lem Fiyatları

Logo Lem Fiyatları

Logo Lem Fiyatları kullanılan ana paket ve ek modüllere göre farklılık gösterir. Yıllık olarak yenilenmektedir.

LEM NEDİR

Logo Enterprise Membership kısaca LEM, Logo yazılım ürünlerinin güncel tutulması için Logo tarafından güncel mevzuata ve müşteri taleplerine uygun olarak çıkan yeni versiyonların, güncellemlerin müşteri tarafından faydalanabilmesi için satın alınması gereken yazılım güvence bedelidir.

LEM (LOGO Enterprise Membership)

LEM, LOGO kullanıcılarına güncel yasal mevzuata tam uyum ve yeni geliştirilen tüm standart özelliklerden ücretsiz olarak yararlanmayı garanti altına alan bir üyelik sistemidir

LEM GO Plus, Go3, Tiger 3, Start, Mali Müşavir Plus, Tiger Plus, Tiger Enterprise, Bordro Plus ve IK ürün kullanıcılarının yararlanabileceği ayrıcalıklı bir hizmet anlaşmasıdır. Bu ürünleri Lisanslama Modeli ile satın alan LOGO kullanıcıları 1 yıllık LEM anlaşmasına ücretsiz olarak sahip olurlar.

Logo Lem Avantajları

LEM, LOGO ile kurumsal işbirliğinizi stratejik bir platformda devam ettirmek ve sisteminizin sağlıklı biçimde çalışmasını güvence altına almak için önemli bir avantajdır.

LEM Bilgi ve Satın Almak İçin;

Lem paketi satın almak, yenilemek ve daha fazla bilgi almak isterseniz; 444 43 19 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

Diğer Yazılar

Logo Lem Fiyatları , Logo lem , Logo Lem Bedeli , Logo Lem Nedir , Logo Lem Yenileme, Logo Lem Paketi , Logo Lem Kampanyası , Logo Lem Ücreti